boyabat

BOYABAT HALKININ GAZETESİ BOYABAT.GEN.TR

Boyabat İnternet  Gazetesi Boyabat.Gen.Tr şuanda test yayınındadır. Test yayını boyunca bazı aksaklılar olabilir.  Bu aksalıklardan dolayı siz ziyaretcilerimizden özür dileriz.  Sitemizdeki haberlerde , yorumlarda tarafsız bir yayıncılık ilkesi benimseyeceğiz.  Sizin katkılarınız ve desteğinizle sitemizin yayın akışının daha da güzel olacağını inanıyoruz. İnternet yayıncılığı bakımından ilçemiz birçok Anadolu ilçesinden daha zengin bir durumdadır. İlçemizi Türkiye ve dünyaya en güzel şekilde tanıtan ve güncel gelişmeleri yayınlayan  diğer Boyabat site yöneticisi arkadaşları ve  Boyabat Gazetesi yöneticilerinide  burada tebrik etmek isterim.

Boyabat.Gen.Tr sitesini açmamızın nedeni Boyabat halkının sesi olmak, yöremizin tarihi, kültürel ve ticari varlıklarını duyurabilmektir.

Sayın ziyaretçilerimiz Boyabat.Gen.Tr  web sitesinde kullanmakta sıkıntı çektiğiniz bölümler olursa veya hatalı olan alanlar olursa bize bildirirseniz seviniriz. İleleyen dönemlerde boyabat.gen.tr  yi sizlerin daha kolay kullanabileceği ve daha aktif olabileceği bir site haline  getirmeye gayret edeceğiz.

Anasayfaya gitmek için www.boyabat.gen.tr tıklayınız.

Share Button