İnternet Kampanyası

Boyabat Arçelik Bayisi Yayla Kollektif  Şirketine uğrayın. Biri Adsl İnternet Kampanya Fırsatlarını Kaçırmayın.  Biri İnternet kampanyası ile tam 5 ay boyunca internet 13, 78 TL. Üstelik  kablosuz modeminizde yanında ücretsiz. Bunun yanında 8 GB kotalı , anti-virüs, / anti-spam korumalı e-posat alanı ve 5 GB kotalı dosya alanı da ücretsiz. Biri intenet abonesi olduktan sonra telefon görüşmlerinizdede avantajlı tarifeler mevcut.  Ayrıca ADSL-2’ye  uygun modem.

Bilgisayarınız var ise hesaplı kampanya tam size göre Hesaplı Biri Kampanyasında Tarifler  Şöyle ;

Hız :    Kota :   Tarife Aylık Ücret :   Kampanya İle :   Limit Aşım ÜcretiBağlantı Ücreti :
1MB     4GB      26,81 TL                        13,78  TL               0,0093 TL                  26,81 TL
1MB     6GB      36,07 TL                        36,07 TL                0,0083 TL                  26,81 TL

2MB     6GB      45,31 TL                        21,18  TL               0,0083 TL                  26,81 TL

KOÇ.NET BİRİ ADSL NEDİR ?

BiRi ADSL, hem iş hem de eğlence için ihtiyaç duyduğunuz kesintisiz internet erişimini sağlayan bir hizmet paketidir. Koç.net’in kendi altyapısı üzerinden sunduğu, ihtiyaçlarınıza göre seçebileceğiniz farklı hız ve kota alternatifleriyle artık dijital eğlencenin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

 

BİRİ ADSL alarak kazanacağınız fırsatlar ;

 

Piyasa değeri 340 TL olan 4 port , 2 telefon çıkışı olan kablosuz  bir modem,

Telefon görüşmelerinizi de, telefonunuzu modeminize bağlayarak ilk ay cep telefonları hariç her yönün bedava daha sonra %40 oranında indirimli konuşmanızı sağlayan ayrıcalığınız,

Her türlü doğabilecek arızaya karşılık bir telefon kadar uzaklıkta olan tüm ARÇELİK servisleri ve KOÇ.NET BİRİ ADSL danışma hattı,

Hiçbir şekilde mecburiyet olmadan bugün bağlattırıp yarın söktürebilmeniz kolaylığını sağlayan taahhütsüz olma özelliği,

İlk aylarda seçilen pakete ve kullanılan kredi kartlarına göre  şirketimizin sizlere hediye ettiği % 50 ye varan indirimler,

Siz değerli öğrencilerimiz için  BİRİ VİTAMİN  öğrencilere tam bir vitamin gibi dersleri için sürekli bir öğretmen ve arkadaş görevi yapmakta,

Ücretsiz 8GB kotalı, anti virüs/ anti spam korumalı e-posta alanı,

Ücretsiz 5GB kotalı dosya alanı,

Peki bu kadar ayrıcalık varken bir ARÇELİK bayisine gitmek için daha neyi bekliyorsunuz…

Siz değerli müşterilerimizi ARÇELİK BAYİİ YAYLA KOLLEKTİF ŞİRKET’ine beklemekteyiz… TEL: 315 51 51
 

 • Kampanya şartları 24 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
 • Kampanya 30 Nisan 2009 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Taahhüt süresi dolmadan kampanyalar arası geçiş yapılamaz.
 • Aynı kampanya dahilinde hız ve kota düşürülemez, sadece yükseltilebilir. Yüksek hız ve kota, hıza göre değil tarifedeki ücretine göre değerlendirilir.
 • Kampanyada belirtilen fiyatlar; Worldcard ile yapılan satışlarda 5 ay, diğer kredi kartları ile yapılan satışlarda 4 ay, kredi kartı dışındaki diğer ödeme yöntemleriyle yapılan satışlarda 3 ay boyunca uygulanacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki ödeme şekline göre uygulanacak indirim süreleri sona erdikten sonra Koç.net tarife aylık ücretleri uygulanacaktır. 
 • Abone Koç.net’den modem almıyorsa, Konuş-Öde hizmetinden yararlanamaz.
 • Abone Koç.net’den modem almıyorsa; 6,8 ve 10 Mbps hızlarını seçtiği takdirde, sahip olduğu modemin ADSL2+ teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir.
 • Limitli paketlerde kota aşım ücreti ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Bu kampanyaya 1-30 Nisan 2009 tarihleri arasında yeni abone olanlar, aktivasyon tarihlerinden itibaren 30 gün boyunca tüm şehirlerarası ve uluslararası 1.kademe yönündeki sabit telefon konuş-öde görüşmelerini herhangi bir konuşma süresi sınırı olmadan ücretsiz olarak yapacaklardır. Şehirlerarası ve uluslararası 1.kademe yönündeki sabit telefon konuş-öde görüşmeleri dışındaki konuş-öde görüşmelerinin ücretleri abonenin faturasına ayrıca yansıtılacaktır.
 • 26,81-TL olan Bağlantı Ücreti bir kereye mahsus faturalanacaktır ve ilk ay faturasına yansıtılır.
 • Abone modemi Koç.net’den alıyorsa, modem kurulumu isteğe bağlı olup, 20-TL modem kurulum ücreti bir kereye mahsus faturalanacaktır. Modem kurulum ücretleri ilk ay faturasına yansıtılır.
 • Aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal ettirilmesi durumunda abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler ve abone Koç.net’ten modem almışsa 150-TL modem bedeli tahsil edilecektir.
 • Kampanya dahilinde verilen modemler Koç.net’e ait olup, taahhüt süresi dolduktan sonra abonelik sona erdiğinde 3 hafta içerisinde Koç.net’e aynen iade edilecektir. İade edilmediği takdirde 150-TL modem bedeli tahsil edilecektir.
 • Statik IP ücreti isteğe bağlı olup vergiler dahil aylık 2,78-TL’dir.
 • Limitli paketlere abone olan müşterilerimize faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + kota aşım ücreti), aynı hızdaki limitsiz paketin aylık ücretinin %25 fazlasını aşamaz.
 • 6, 8 ve 10 Mbps hız seçenekleri müşterinin bağlı olduğu santralin teknik özellikleri uygun olduğu takdirde sağlanacaktır.
 • BiRi VİTAMİN’i sadece BiRi ADSL aboneleri satın alabilir.
 • BiRi VİTAMİN Paketleri aylık ya da yıllık abonelik şeklinde ve BiRi VİTAMİN paketlerinden birisi seçilerek satın alınabilir. 1 kullanıcı için BiRi VİTAMİN aylık abonelik ücreti 5-TL, yıllık abonelik ücreti 36-TL; 2 kullanıcı için aylık abonelik ücreti 9-TL, yıllık abonelik ücreti 63-TL ve 3 kullanıcı için aylık abonelik ücreti 13-TL, yıllık abonelik ücreti 90-TL’dir.
 • BiRi VİTAMİN’e yapılan aboneliklerde, BiRi ADSL aboneliklerini veya BiRi VİTAMİN paketlerini iptal etmeleri durumunda herhangi bir ücret iadesi yapılmayacaktır.
 • Koç.net modem, marka ve tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya şarları ve tarifeler Biri. Com. Tr sitesinden alıntıdır.

  Boyabat Arçelik Bayi Yayla Kollektif Şirketindeki diğer ürünlerdeki kampanyları öğrenmek için Köprübaşı mevkii, Halyeri girişi karşısı , Aygaz bayisi yanındaki adreslerine giderek ayrrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  Share Button