Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, çöp konteynırlarının yer altına alınması ile ilgili çalışmaya “haydi bismillah” diyerek startı verdi.

30 Mart seçimleri öncesinde ilçenin sorunlarını bir bir çözeceklerini vadeden, “Yeni bir Boyabat” sloganıyla seçmenin karşısına çıkan Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı, projeleri hayata geçirmek için var gücüyle çalıştıklarını belirtti.

boyabat cevre temizligi 4 boyabat cevre temizligi 3 boyabat cevre temizligi 2

Boyabat’a hizmet etmenin onurunu yaşıyoruz

Boyabat her şeyin en iyisine layık, diyerek düşüncelerini belirten Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı, “Böyle bir şehre hizmet etmenin onurunu yaşıyoruz. Böyle kadim bir şehrin yetkilileri arasında olmak bizim için büyük bir onur büyük bir şereftir.

Biz de bu ağır yükümlülüğün verdiği sorumlulukla; caddesiyle, kültürüyle, doğasıyla, ticaretiyle dört başı mamur bir ilçe ortaya koymak, marka şehirler arasına adımızı yazdırmak için, mesai mefhumuna takılmadan gece gündüz demeden çalışıyoruz.”
dedi.

Daha temiz bir Boyabat için

Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı konuşmasının devamında, “Hizmet kervanı devam ediyor. Seçim zamanı vermiş olduğumuz sözleri bir bir yerine getiriyoruz. Daha temiz bir Boyabat için başlattığımız çöp konteynırlarının yer altına alınmasına “Haydi Bismilllah” diyerek startı verdik. 15 nokta belirledik. Buralarda mantolama çalışmalarına başlandı. Şuanda iki noktada konteynırların yer altına alınması bitirildi. İnşaallah 2016 yılı içerisinde tüm Boyabat’ımızda çalışmalar bitirilmiş olacak, şimdiden hayırlı olsun”  diye konuştu.

Share Button