kutlu-dogum 

kutlu-dogum1

Boyabat İlçe Müfütülüğünün organize ettiği Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri Boyabat Belediye Düğün Salonunda gerçekleştrildi. Programa Belediye Başkanı, İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Müfütüsü, İlçe Milli Eğitim Müdürü , Okul Müdürleri ve çok sayıda vatanadaşımız katıldı.

 

Program saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlarken, Kur’an-ı Kerim okunarak devam etti.  Boyabat İlçe Müfütüsü Orhan Örnek Kutlu Doğum haftası ile ilgili kısa bir konuşma yaparak,  emeği geçen herkese ve etkinliğe katılan vatandaşlara teşekkürlerini iletti.

 

kutlu-dogum2 

kutlu-dogum3

 

Ayrıca Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi ve Diyanet İşleri Başkanlığı Koro Şef’i Fatih Koca ve arkadaşları 2 saat süreyle Tassavvuf Musikisi Konseri vererek izleyecileri mest ettiler, dinleyicler tarafından ayakta alkışlandılar.  Konser sonunda Belediye Başkanımız kendilerine çicek takdim ederek , Ramazan ayında düzenlenen iftar programlarına bir geceliğine de olsa gelip konser vermelerini rica etti.

 

kutlu-dogum5
kutlu-dogum6
kutlu-dogum7
kutlu-dogum9 

Program sonunda  Hadis Ezberleme yarışmasından dereceye giren öğrencilere Boyabat Belediye Başkanı küçük altın hediye etti , başarılarının devamını diledi. Ayrıca İlçe Müfütsü Hüseyin Örnek Bey’e Kutlu Doğum Haftası adına yakışır güzel ve anlamlı bir program düzenledikleri için  çiçek takdim ederek teşekkürlerini sundu.

 

Kaynak: Boyabat Belediyesi

 

 

        

 

 

Share Button