İTÜ(İstanbul Teknik Üniversitesi) Şehircilik Anabilim Dalı Başkanı Mehmet Ocakçı, Öğretim Üyeleri ve öğrencilerden oluşan grup, şehir planlama çalışması yapmak üzere ilçemize geldi.

sehirplanlama-boyabat

Kent kimliği, kent dokusu ve şehir planlama çalışması yapmak üzere ilçemize gelen İTÜ Mimarlık Fakültesi Şehircilik Anabilim Dalı Başkanı Mehmet Ocakçı ve öğretim üyeleri Belediye Başkanımız Mehmet Ermiş’i makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanımız Mehmet Ermiş’ten ilçemiz ile ilgili bilgiler alan uzman ekip, çalışmalarını yürütmek üzere belediyemizden ayrıldı.

Konu ile ilgili olarak basın büromuza açıklamada bulunan Belediye Başkanımız Mehmet Ermiş; İstanbul Teknik Üniversitesi’nin Şehir Planlaması üzerine ülkemizde bir çok başarılı çalışmaya imza attığını ilçemizde yapacakları çalışma ile de başarılarına bir yenisini katacaklarını umuyorum. Bu ziyaret sonrasında inşallah ilçemizin geleceği adına güzel sonuçlar elde edilir. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerini teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” diyerek konuşmasına son verdi.

Kaynak: Boyabat Belediyesi

Share Button